Folyo: PVC  bir malzeme olan folyo reklam , tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde birçok değişik alanda kullanılmaktadır.

Folyolar tanıtım ve reklam sektöründe yoğunlukla kullanılan malzemelerden birisidir.Plotter (folyo kesim ve şekillendirme cihazı) adı verilen makinalarda istenilen her  türlü şekillendirmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil,yazı ve desen olarak rahatlıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Renk  alternatifi bakımından onlarca alternatife sahip olan pvc folyoyu  dekorunuza ve tasarımınıza uyan her renkte  bulabilmeniz mümkündür.

Firmalar önceleri folyo kesim yazılar,desenler,harfler ve şekillerle iletişim ihtiyaçlarını karşılıyorlardı.Dijital baskınında piyasaya girmesiyle birlikte dijital baskı + folyo kesim kombine olarak kullanılmaya başlandı.Çok daha estetik ve görsel tasarımları ortaya çıkaran dijital baskı ve folyo kesim ikilisini hemen hemen her vitrin,tabela yönlendirme levhası ve kampanya yazılarında görebilirsiniz.

Folyo vnyil kullanım alanları: Yapışkan Folyo- PVC Vinil-araç kaplama ve giydirmelerinde,vitrin tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda,vitrin süslenmelerinde, iç mekan –dış mekan  ofis dekorasyonlarında ve birçok farklı tasarımda  kendini göstermektedir. Son zamanlarda evlerin duvarlarını da süsleyen folyolar, çeşitli görsel tasarımlarla ve folyo kesimlerle evlere renk katmaktadır.Ayrıca Notebooklarda, iphone telefonlarda beğeni tarzınızı,hayranı olduğunuz müzik gruplarını veya beğendiğiniz fotoğrafları da dijital baskı folyo veya folyo kesim aracılığıyla istediğiniz herhangi bir yere yapıştırmanız mümkündür.

ürünler hakkında bilgileri info@atareklam.net adresine göndereceğiniz postanıza en uygun fiyatları gönderelim.