Bizim Hakkımızda Biraz

1

980 yılında kurulan Şener Reklam Tanıtım Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nin küçük bir atölye olarak babam tarafında kurulmuş bir reklam firmasıdır. Babam Refik Şener eski fırça ustalarından olup ARED – Açıkhava Reklamcıları Derneğinden de ödüllü, saygın bir usta sanatçıdır. Zamanla işleri büyütmüş tecrübeli ve uzman kadrosuyla çok büyük projelere imza atmıştır. Bende onun yanında yani işin mutfağında çocukluktan itibaren yetişmiş biri olarak, imalat ve üretim bilgisi üstüne tasarım ve reklam eğitimi alarak işimi akademik boyuta taşıyarak devam ettirdim. Bir çok ajansta tasarımlar ve art direktörlük yaparak farklı deneyimler ve çevreler de edinmiş biri olarak 2013 yılında Kendi firmamın başına geçtim ve daha vizyonlu ve farklı bir bakış açısıyla ve daha akılda kalıcı olması nedeniyle Reklam Ajansımızın ismini Ata Reklam olarak değiştirdim. Teknoloji ve inovasyonun öncülüğünde,tamamen çevreci ve sertifikalı üretimleri ile her türlü dijital baskı, tabela , serigrafi baskı, matbaa, lazer kesim, fuar standı, pleksi stant gibi reklam uygulamaları çözümlerinde üretici olarak markalara hizmet vermeye devam ediyoruz. Kuruluşundan bu yana izlediği yenilikçi ve gelişen stratejileri ile kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz. İç ve dış mekan için dijital baskı hizmetleri ve tabela uygulamalarındaki baskı kalitesi ile müşteriler için vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir. Genç ve dinamik bir kadroyla Tasarım, proje geliştirme ve uyulama ve montaj konularında edindiği tecrübesiyle sizlere ekonomik ve kaliteli komple çözümler sunarnmaktayız

Kalite Politikamız

  • Güvenilirlik ,Müşterilerimizin ve diğer tüm paydaşlarımızın memnuniyet, güven ve bağlılığını kazanmak ve her zaman güvenilir bir marka olmak.
  • Sorumluluk ,Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek
  • Deneyim ,Üretimimizi ve markamızı üstün ve mükemmel bir seviyeye ulaştırmak,
  • Daha iyi bir çevre ,çevre dostu ve enerji tasarruflu üretim politikaları ile yolumuza devam etmek,
  • Gelişim ,Tüm çalışanlarımıza kalite sorumluluğunu aşılamak ve her hizmette proaktif faaliyetlerle hatayı oluşmadan önlemeyi, oluşabilecek hataları zamanında uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermektir.

Çevre Politikamız

  • Baskı ve üretimlerde ,kullanılan hertürlü mürekkep ve hammadelerde Ulusal/Uluslararası normları ve yasal şartları uygulamak, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre politikalarına uyum göstermek ve dolayısı ile çevre dostu bir üretim politikası ile sektörde fark oluşturmak ve örnek olmaktır.
  • Enerji ve doğal kaynakları etkin kullanmak ve kullandırmak, çevreye duyarlı ham madde ve malzeme kullanımı ile çevreye olumsuz etkimizi en aza indirecek sistemler geliştirmeyi amaçlamaktır.
  • Personelimizde, güvenlik ve çevre bilincinin geliştirilmesi; kalite, iş güvenliği ve çevre yönetimini en doğru şekilde bilgilendirmeler ile aktarılması hedeflenmektedir.