Digital Baskı & Folyo Kesim

İç ve dış mekanlarda kullanılan broşür, bez afiş, pano, billboard, araç ve bina dış cephe kaplamaları gibi iletişim araçlarını dijital baskı yoluyla sizlere sunuyoruz. Ayrıca poster, magnet, broşür, antetli kağıt gibi işletmelere ait ve kartpostal, takvim, fotoğraf baskı ve kartvizit gibi kişisel kullanıma ait ürünleri en kaliteli bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz.

Folyo kesim için ise, kesim için üretilmiş renkli folyolar kullanıyoruz. Vektörel olarak çizilen tasarım plotter folyo kesim makinasına gönderiliyor. Kesim makinası, kendisine bağlanmış olan renkli folyoyu, tasarıma uygun olarak kesiyor. Daha sonra ayıklıyor ve boyutuna göre transfer bandına alarak uygulama alanına taşıyoruz. Söz konusu kesim işlemini ekonomik, kaliteli ve pratik bir şekilde uyguluyoruz.

İlk olarak bir saat gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde işletmelerin ihtiyacı olan materyalleri kullanıma sunuyor, sizler için düşük maliyetli, etkili ve geri dönüşümü yüksek reklam çalışmaları yapmanıza imkân sağlıyoruz. Arzu edilen miktarlarda, stoklama yapmadan, maliyetleri azaltarak tanıtım faaliyetleri gerçekleştiriyor, numune alma ve tekli baskı yapma fırsatı sunuyoruz.

Display Sistemleri

Firmaların daha pratik bir şekilde reklamlarını daha dikkat çekici ve bulunduğu ortama uygun olarak göstermesi için mekanizmalı ve mekanizmasız sistemleri hizmetinize sunuyoruz. Firmaların veya markaların toplantı, organizasyon veya sponsorluk gibi etkinliklerinde reklamlarını bulunduğu görsel öğeleri ilgili yerlerde pratik bir şekilde sergileyebilmesini amaçlıyoruz. Genellikle fuarlar, ofis içi tanıtım ve bilgilendirme, kaldırım ve orta kaldırımlarda tanıtım, okullar, hastaneler, ürün satışları, araç satış mağazaları, mobilya ve dekorasyon mağazaları, marketler, restoranlar ve tüm küçük esnaf grupları gibi alanlarda kullanımı yaygın olan display sistemlerine hem ekonomik hem de kaliteli bir şekilde ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Stand Giydirme

Fuar alanlarında tercih edilen standlar, fuar süresi içinde firmanızın hem ofisi hem de en iyi reklam kanalı olmaktadır. Bu sebeple stand giydirme işleminin en iyi şekilde tasarlanması, firma kalite algısını arttıracaktır. Alanında uzman ekibimizle bu hizmeti sizlere sağlıyor, firmanızın tasarımlarını en belirgin şekilde ortaya koyuyoruz. Firmaların kurumsal kimliklerini göz önünde bulundurarak, firmaya özel fuar stand tasarımı hizmeti sunuyoruz. Tüm tasarım ve üretim süreçleri müşteri istekleri dikkate alınarak özenle hazırlanmaktadır. Fuar alanında firmanızın ihtiyacı olan tüm desteği sağlıyoruz ve anahtar teslim stand çözümleri sunuyoruz. Fuar süresince öne çıkan, amacına uygun şekilde ve estetik unsurlar göz önüne alınarak tasarlanan standlar ile sizde firmanızın değerine değer katıp, başarılı bir fuar geçirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Grafik Tasarım & Matbaa

Grafik tasarım çalışmalarında kurumsal kimlikten logo ve afiş tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Reklam ve internet dünyasının yıldızı olmak, müşterilerinizi profesyonelliğinizle büyülemek istiyorsanız, grafik tasarım hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Aynı zamanda sektörünüzde farkındalık yaratmak, görselliğinizle büyülemek, çağı takip etmek, müşterilerinizi ikna etmek, kreatif çalışmalara imza atmak ve ürün ya da hizmetinizi en belirgin şekilde tanıtmak için grafik tasarım hizmetini almalısınız.

Grafik Tasarım çalışmalarına farklı bir boyut kazandıran ekibimiz çalışmalara başlamadan evvel firmanızı yakından tanıyarak, amaç ve hedeflerinizi öğreniyor. Tasarımı yapılan çalışmalar kusursuz bir şekilde teslim edilirken, logo renklerinizle orantılı bütün materyalleri de icra ediyoruz. Özgün çalışma anlayışımız sayesinde her firmaya farklı hizmetler sunarak, grafik tasarımlarında son teknoloji sistemler aracılığı ile hedef kitleye en kısa yoldan en etkili şekilde ulaşıyoruz. Sunduğumuz grafik tasarım hizmeti ile prestij, kar, başarı, markalaşma, profesyonellik ve tercih edilirlik kazanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca iyi matbaacılık, kaliteli seçilen malzemenin kaliteli ellerde şekillenmesiyle oluşur. Piyasada bulunan tüm kağıt çeşitleri ve son teknoloji baskı sistemleriyle ve uzman kadromuz sayesinde hazırlanan tasarımları en uygun zaman ve fiyat ile sizlerle buluşturuyoruz.

Lazer Kesim

Son teknoloji lazerlerimiz sayesinde, özel kesimlerinizi yüksek hassasiyetle dekupe ediyoruz.

Lazer kesim hizmetini fason olarak verdiğimiz gibi malzemeli de müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lazer kesim hizmeti sayesinde Ahşap, Deri, Pleksi, Kağıt, Folyo, Plastik, Kumaş ve PVC gibi malzemeleri keserek, sizlere en etkili hizmeti sunuyoruz. Lazer kesim ürünlerimizle hayalinizdeki görseli tasarlayabildiğimiz gibi, herhangi bir yerde gördüğünüz veya kendi tasarladığınız ürünleri üretebilmekteyiz.

Pleksi Uygulama

Gerek iş merkezlerin de ofis girişlerine yapılan tabelalar gerekse ofis içerisinde gerçekleştirdiğimiz pleksis uygulamaları çok güzel görüntü çıkartmaktadır. Gelişmiş grafik ve canlı tabelalar ile markanızın fark yaratmasını uzman kadromuzun pleksi uygulama yöntemiyle sağlıyoruz. İç mekan tabelanın olmazsa olmazı olan pleksi uygulaması ile işinizin ilerlemesini, yayılmasını ve müşteri çekmeyi istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Serigrafi Baskı

Müşterilerimizin isteğine göre ana veya Pantone renkler kullanarak, tek renk veya çok renk baskı yapıyoruz. Tam otomatik ve yarı otomatik makinelerimiz sayesinde az ve yüksek adetler için sizlere uygun hizmeti vermekteyiz. Cam, plastik veya metal yüzeyler için bu yöntem uygulanabildiği gibi serigrafi baskılar için her türlü boya da kullanılabilmektedir. Yani müşterilerimizin talepleri doğrultusunda doğru yüzeye ve konusuna uygun mürekkebi uzman ekibimiz sayesinde seçiyor, farkınızı gösteriyoruz.

Her türlü zorlu yüzeye 360 derece baskı yapılabilir. Bir çok alanda serigrafi baskı mümkündür

Tabela

Kurumunuz ile insanların ilk tanıştıkları yerler olan tabelalar için sizlere  sağladığımız Kutu Harf, Paslanmaz Çelik Tabela,  Led Tabela, Işıklı Tabela, Totem hizmetlerimiz ile daima yanınızdayız. Beklentilerinizi karşılama noktasında sizlerden gelen özgün isteklere, alışılmış kalıpların dışında farklı yaklaşımlar ile cevap verebilmeyi hedef edinmiş durumdayız.


Temel ürün ve hizmet anlayışımız da birinci sıraya koyduğumuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere fark yaratmaya çalışıyoruz. Tabelanız ile fark yaratmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.