• Dijital BaskıDijital daha geleneksel baskı yöntemlerine (Ofset, Serigrafi) kıyasla sayfa başına daha fazla mal olabilir eğer baskı adedi çok ise, küçük hacimli baskı için en doğru seçenek dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün çeşitliliğide dijital baskıyı daha ekonomik yapmaktadır.Dijital Baskı nedir?
  Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir.Dijital baskı  tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların,dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya  şirket için oluşturulmuş bir reklam çalışması  olabilir.Kullanım alanları;

  • Cam giydirme ( one way vision ) ve folyo
  • Araç kaplama giydirme
  • Afiş branda – vinil
  • Canvas tablo
  • Bilboard baskıları
  • Komple bina reklam giydirmeleri. ( one way vision ) ve folyo

   Neden  Dijital baskı seçilmelidir?

  1. Dijital baskı direk baskı olanağı sağladığı için hızlı çözüm sunmaktadır.ve baskı ebatlarında sınır tanımamaktadır.
  2. Dizaynı bilgisayarda hazırlamak ve çıktısını almak günümüzde çok kolaydır.Dijital baskı günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.

  Folyo  Kesim

  Folyo: PVC  bir malzeme olan folyo reklam , tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde birçok değişik alanda kullanılmaktadır.

  Folyolar tanıtım ve reklam sektöründe yoğunlukla kullanılan malzemelerden birisidir.Plotter (folyo kesim ve şekillendirme cihazı) adı verilen makinalarda istenilen her  türlü şekillendirmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil,yazı ve desen olarak rahatlıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Renk  alternatifi bakımından onlarca alternatife sahip olan pvc folyoyu  dekorunuza ve tasarımınıza uyan her renkte  bulabilmeniz mümkündür.

  Firmalar önceleri folyo kesim yazılar,desenler,harfler ve şekillerle iletişim ihtiyaçlarını karşılıyorlardı.Dijital baskınında piyasaya girmesiyle birlikte dijital baskı + folyo kesim kombine olarak kullanılmaya başlandı.Çok daha estetik ve görsel tasarımları ortaya çıkaran dijital baskı ve folyo kesim ikilisini hemen hemen her vitrin,tabela yönlendirme levhası ve kampanya yazılarında görebilirsiniz.

  Folyo vnyil kullanım alanları: Yapışkan Folyo- PVC Vinil-araç kaplama ve giydirmelerinde,vitrin tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda,vitrin süslenmelerinde, iç mekan –dış mekan  ofis dekorasyonlarında ve birçok farklı tasarımda  kendini göstermektedir. Son zamanlarda evlerin duvarlarını da süsleyen folyolar, çeşitli görsel tasarımlarla ve folyo kesimlerle evlere renk katmaktadır.Ayrıca Notebooklarda, iphone telefonlarda beğeni tarzınızı,hayranı olduğunuz müzik gruplarını veya beğendiğiniz fotoğrafları da dijital baskı folyo veya folyo kesim aracılığıyla istediğiniz herhangi bir yere yapıştırmanız mümkündür.

  ürünler hakkında bilgileri info@atareklam.net adresine göndereceğiniz postanıza en uygun fiyatları gönderelim.